Skip to content Skip to footer
Poniedziałek - Piątek 8:00-17:00
Teatralna 9/316, III Piętro , Sosnowiec

Biuro Rachunkowe Sosnowiec

Nasze atuty

 •  Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 22988/2008 oraz wieloletnie doświadczenie w branży.
 • Reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
   
 • Na życzenie klienta prace księgowe wykonujemy również w siedzibie firmy klienta.
 • Dogodny dojazd i parking 
 • Dogodne godziny funkcjonowania biura od 8-17.
 • Nowoczesny sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie daje gwarancję bezpieczeństwa danych oraz pozwala na sprawdzenie swoich podatków i wyników firmy poprzez Internet- usługa online.
 • Negocjowalne ceny, dostosowane do Państwa potrzeb.
 • Stałym Klientom sporządzamy bezpłatnie roczne rozliczenie podatkowe oraz udzielamy bezpłatnie porad księgowych.
 • W ciągu roku gwarantujemy Państwu niezmienność cen.
 • Ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone usługi –posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

O firmie

Biuro Rachunkowe Katarzyna Nowak w Sosnowcu

jest firmą świadczącą outsourcing biznesowy, czyli obsługę zewnętrzną w zakresie usług rachunkowo-księgowych, kadrowo-płacowych i administracyjnych prowadzonych podmiotów gospodarczych.

Właścicielem biura rachunkowego jest Katarzyna Nowak -absolwentka wydziału zarządzania o specjalności rachunkowość Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży pracując w spółkach prawa cywilnego, handlowego na stanowisku głównego księgowego. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach z dziedziny rachunkowości, prawa pracy organizowanych przez renomowane firmy. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Dwudziestoletnie doświadczenie w służbach finansowo-księgowych daje gwarancję profesjonalnej obsługi podmiotów gospodarczych oraz znajomości potrzeb klientów w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych.

Najczęściej zadawane pytania

Możesz to sprawdzic w centrum informacji księgowej tutaj: http://www.cik.org.pl/biuro/biuro-rachunkowe-katarzyna-nowak-186 . Ponadto posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 22988/2008 oraz wieloletnie doświadczenie w branży.

Tak, pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu dzięki któremu możesz w łatwy sposób przesłać dokumentację do biura .

Biuro mieści się na ulicy Teatralnej 9/316 na 3 piętrze w budynku  ARL S.A. w Sosnowcu

Koszt obsługi księgowej jest zależny od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, bieżących potrzeb firmy oraz ilości dokumentów. Zapraszamy do kontaktu pod numerem  + 48 607 580 695 do niezobowiązującej rozmowy podczas której będziemy mogli bliżej przedstawić ofertę biura. Zawsze staramy się dostosować do potrzeb klienta, świadcząc wysokiej jakości usługi przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. 

Go to Top